mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ…. :)

Razem z Alex i Agatką przygotowałyśmy dla Was świąteczny wpis! Ponieważ zawsze kiedy mamy maraton spektakli Dziadka do orzechów czujemy na plecach atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, stwierdziłam, że nasze sceniczne kostiumy do Śnieżynek idealnie wpasują się w zimowy i bożonarodzeniowy klimat…
…I nawet jeśli zimy ani widu, ani słychu, to o Świętach nie możemy tego powiedzieć. Dlatego też dodatkowo przygotowałam dla Was miniporadnik co kupić, jeśli zapomnieliśmy jeszcze o kilku prezentach! Niestety z powodu zawodowych obowiązków zdążyłam przygotować jedynie drobne pomysły na upominki dla mamy, siostry czy przyjaciółki… mam nadzieję, że mi to wybaczycie 🙂
Na blogu Agaty, www.morelek.blogspot.com, również znajdziecie naszą sesję! Agata, jako młoda mama i tancerka, prowadzi bloga parentingowego.

Along with Agata and Alex I prepared a special Christmas post in which we are posing in our Snowflakes tutus 🙂 As we always have Nutcracker in December, before Holidays, it always reminds us about Christmas time and winter as well… but this year the weather is far from being cold, so we can only feel the Christmas fever… this is why I also prepared a small guide what to buy when you don’t have much time left… Unfortunately, mostly because of way too much Snowflakes and Flower Waltz, I only prepared few options for mums, sisters or your BFFs… I hope you’ll forgive me 🙂
Ta mała salka baletowa znajduje się na I piętrze Teatru, na poziomie sceny i zazwyczaj korzystają z niej tancerze przed spektaklem, aby się rozgrzać.
This small ballet studio in situated on the 1st floor of our theatre, at the same floor as stage. This is why it is mostly used by dancers to warm up right before the show .

Pointy, paczki, koczki i świąteczne dekoracje? Nam się podoba, a Wam? 🙂
Pointe shoes, tutus, buns plus Christmas decorations? We like it, don’t you? 🙂

To już rok…
It’s been a year…

Pomysł na prezent dla miłośniczki organizacji? Happy Planner to idealny, motywujący organizer dla najbardziej wymagającej użytkowniczki!

Love x Style x Life polecałam Wam już w poprzednim wpisie. Dziś się powtórzę i dodam jeszcze jedną pozycję o podobnej tematyce. Elementarz Stylu Katarzyny Tusk to w przystępny sposób napisany poradnik modowy dla kobiety w każdym wieku!
A book for a woman in any age? Fashion guide is always a good idea 🙂 Because style is something we learn our whole life…

Możecie pomyśleć, że perfumy to zupełnie oklepany pomysł, ale… czasem naprawdę mogą się przydać! Nawet jeśli nie od razu, to w pewnym momencie obdarowana po nie sięgnie. Wiem to po sobie… 😉 I nie musimy ich wcale szukać w drogich perfumeriach! Pamiętajcie, że drogerie SUPERPHARM mają w swojej ofercie stałe obniżki cen perfum od renomowanych projektantów!
Delikatna biżuteria to stylowa ozdoba każdej kobiety a minimalne wzornictwo zawsze się obroni. Na zdjęciu widoczny jest naszyjnik marki, której jestem ambasadorką, jev.by Karhla, oraz złoty łańcuszek z delikatnymi zdobieniami z MintyDot.

Naszyjnik z kolekcji Bea od jev.by Karhla

Takie mamy humory po siedmiu Dziadkach w pięć dni… jeszcze dwa!
This is how we feel after 7 shows in 5 days… two more to go!

Kostiumy do naszej obecnej inscenizacji choreograficznej Dziadka do orzechów
zaprojektował Toer van Schayk
Costume design Toer van Schayk

Jeszcze na pewno będę się odzywać, ale…

WSZYSTKIM MOIM CZYTELNIKOM ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT!!

A dodatkowo… chwili wytchnienia od zabieganej codzienności i radosnych chwil z najbliższymi!


I will keep in touch with you of course, but already today I would like to wish you…

a MERRY CHRISTMAS!!

Lots of wonderful moments with your closest family and friends and opportunity to rest from the daily routines!
SIMPLE.DANCER

Jedna odpowiedź do “ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ…. :)”

  1. Trafiłam na tego bloga pierwszy raz i jestem zdumiona …piękne te Wasze stroje do spektaklu, aż napatrzeć się nie mogę 🙂 Zazdroszczę tych ról w "Dziadku do orzechów", bo każdy występ w takiej sztuce to niesamowite przeżycie (które niestety pozostanie poza moim zasięgiem).
    Pozdrawiam i również życzę wesołych świąt 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *