mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

Rzęsy- codzienna pielęgnacja

Każdy z nas ma jakieś kompleksy. Od tego się nie ucieknie, taka nasza ludzka natura 🙂 niektórzy z nimi walczą skutecznie,  a dla innych  to istna walka z  wiatrakami. Moim urodowym kompleksem są bardzo  delikatne rzęsy oraz brwi. Zawsze  spędzam najwięcej czasu na porannym makijażu odpowiednio podkreślając delikatne, mocno wykruszone brwi.
Z rzęsami jest o tyle łatwiej, że aplikacja maskarą nie jest wybitnie skomplikowana, ważnym jedynie jest odpowiednie dobranie tuszu do rzęs. Już od prawie roku chodzi za mną myśl wykonania zabiegu na ich zagęszczanie, ale cały czas się przed tym wzbraniam, po prostu się boję. Aby podjąć kolejną bitwę o  mocne rzęsy od kilku tygodni stosuję serum marki Kerabione do rzęs. Jestem nim naprawdę zachwycona! Forma delikatnych włosków bardzo się poprawiła, są gęstsze i tusz rozprowadza się na nich zdecydowanie łatwiej. Zauważyła to nawet moja koleżanka z garderoby, a to naprawdę dobry znak! Do tej pory zawsze włoski sklejały się gdy nakładam maskarę, teraz pojedynczo są znacznie silniejsze. Serum aplikuję raz dziennie, po dokładnym umyciu twarzy, nałożeniu kremu i innego serum z witaminą C na twarz. Wystarczy, że aplikujecie serum tuż przy nasadzie rzęs, podobnie jak w przypadku klasycznego eyelinera do powiek.

Codzienne stosowanie serum to precyzyjna kuracja zapewniająca efekt długich, gęstych i zdrowych rzęs. W sztuce makijażu wyraziste rzęsy, podkreślają oczy, nadając im głębię. Dlatego ich odpowiednie wyeksponowanie jest bardzo ważne na scenie. Nie lubię przyklejać sztucznych rzęs, nie pamiętam kiedy ostatnio to robiłam. Po tych kilku tygodniach od rozpoczęcia stosowania serum Kerabione widzę różnicę, gdy wykonuję makijaż sceniczny. Wystarczą dwa pociągnięcia ulubionym tuszem i rzęsy prezentują się idealnie, w gotowości na wyjście na scenę! Przy zmywaniu make-up’u również nie mam problemów, włoski łatwo się płuczą i przede wszystkim nie kruszą. Zdecydowanie stały się bardziej odporne na wypadanie. Produkt przebadany był pod nadzorem dermatologów i okulistów. To dla mnie bardzo ważne, ponieważ moja cera jest bardzo wrażliwa, nie mogę sobie pozwolić na produkty niewiadomego pochodzenia. Niewielkie opakowanie serum jest bardzo wydajne, wystarczy Wam nawet na trzy miesiące!
Produkty i suplementy marki Kerabione znajdziecie na stronie kerabione.pl

MIŁEGO DNIA!

SIMPLE.DANCER
*wpis sponsorowany

5 odpowiedzi na “Rzęsy- codzienna pielęgnacja”

  1. Właśnie przymierzam się do zakupu jakiejś odżywki do rzęs. Niestety moje są dosyć krótkie i mało podatne na zalotkę czy podkręcające maskary. Muszę się bliżej przyjrzeć temu serum 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *