mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

PIERWSZE URODZINY SIMPLE.DANCER’s life :)

Dokładnie rok temu na moim blogu pojawił się pierwszy post! Nie będę nowatorska pisząc, że nie wiem, kiedy to zleciało… Mogę Wam jedynie napisać, że mój zapał i entuzjazm względem tej strony w żadnym wypadku nie wygasł 🙂
Uwielbiam przygotowywać dla Was nowe posty, szukać kolejnych pomysłów na wpisy, organizować sesje zdjęciowe (prośba zrobimy zdjęcia…? dla mojego narzeczonego to już największa zmora…) i codziennie dawać Wam znać co słychać w życiu profesjonalnej tancerki na Facebooku czy Instagramie. Prowadzenie bloga to dla mnie realizacja pewnych marzeń, które przez długi czas we mnie kiełkowały. Mam nadzieję, że w przyszłości to doświadczenie mi pomoże 🙂 Zastanawiałam się, z jakimi zdjęciami najlepiej wyglądałby urodzinowy post… Uznałam, że klasyczne zdjęcia w baletowej paczce będą idealne! Widoczna na zdjęciach paczka to prezent na moje 18ste urodziny, który otrzymałam od moich rodziców. Służyła mi ona na koncercie dyplomowym oraz na konkursie baletowym w Gdańsku, na którym zajęłam II miejsce w swojej grupie (2007 rok). Tańczyłam pas de deux z baletu Satanilla. Paczka była szyta specjalnie dla mnie w Petersburgu 🙂 dzięki moim ówczesnym pedagogom zamówienie zostało sprawnie zrealizowane. Do dzisiaj ta paczka to moja najcenniejsza pamiątka z czasów szkolnych.

It’s been a year since the first post appeared on my blog! I can’t believe that time flew so quickly but it’s nothing very innovative to write about it 😉 Instead, I must tell you, I am still honestly dedicated to the blog. Sorry for not posting in English for some time but several posts are being made quite unexepectedly… I hope you will forgive me and I promise, I will change that!

I was wondering what the birthday post should look like… I decided that basic ballet pictures will be perfect for this anniversary. The tutu I am wearing in the photos is the present I got from my parents for my 18th birthday (which is quite a big deal here, in Poland). I danced in it for ma diploma concert and during ballet competition in Gdansk, Poland, where I won 2nd prize in my group. It was all in 2007! This tutu is my beloved souvenir from those times… I hope you will enjoy the photos!!

Zdjęcia/Photos

To tylko jedna część zdjęć… w weekend spodziewajcie się kolejnej! 


This is first part of the birthday pictures… soon I will post more!

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM MOIM CZYTELNIKOM ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY ROK! KAŻDE ODWIEDZINY NA BLOGU I KOMENTARZE SĄ DLA MNIE NIEZWYKLE MOTYWUJĄCE! TO WSPANIAŁE UCZUCIE WIEDZIEĆ, ŻE PODOBA WAM SIĘ PRACA, JAKĄ WKŁADAM W TWORZENIE TEGO BLOGA 🙂 W ZAPASIE MAM WIELE POMYSŁÓW CZEKAJĄCYCH NA REALIZACJĘ… JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ, KIEDY SIĘ Z WAMI NIMI PODZIELĘ!

THANK YOU TO ALL MY READERS FOR THE PAST YEAR! EACH VISIT AND COMMENT ARE THE GREATEST MOTIVATION TO KEEP RUNNING THE BLOG! IT IS AMAZING FEELING TO KNOW THAT YOU LIKE MY WORK, WHICH I PUT IN CREATING THIS PAGE 🙂 I HAVE FEW IDEAS AWAITING REALISATION… I CAN’T WAIT TO SHARE THEM WITH YOU!


SIMPLE.DANCER

2 odpowiedzi na “PIERWSZE URODZINY SIMPLE.DANCER’s life :)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *