Lifestyle i moda

Drugie urodziny SIMPLE.DANCER’s life :)

Z Kristófem Szabó; kostiumy: Quartz leotard, Krzyś: Fluorite leggins; photo Łukasz Murgrabia
Tak. To już dwa lata, a ja wciąż nie mam dość! Blog daje mi tak wiele radości, że z jeszcze większą radością codziennie przychodzę do pracy i szukam inspiracji na posty dla Was! Czasem mam niewiele czasu, aby coś przygotować, ale myślę o Was codziennie. O moich czytelnikach, bez których to miejsce nie miałoby sensu. Dziękuję, że jesteście!


It’s been two years! And I still don’t have enough! Blogging gives me great satisfaction so when I go to work I serk for new topics two share with you every day. Thank you for being here with me. It is you who create this site, if it wasn’t for you, I wouldn’t be motivated to continue writing. You make this place on the Internet means something in the ballet world.

Ostatnio często pokazuję Wam kostium marki So Fancy. Twórcami polskiej firmy specjalizującej się w projektowaniu i szyciu unikalnych kostiumów baletowych są I soliści Polskiego Baletu Narodowego, Marta Fiedler oraz Paweł Koncewoj. Gdy Marta zapytała mnie, czy nie chciałabym wziąć udziału w sesji zdjęciowej prototypów ich kostiumów do katalogu, zgodziłam się bez wahania! Sesja odbyła się na początku wakacji, a autorem zdjęć jest Łukasz Murgrabia, jeden z najbardziej znanych polskich fotografów (pamiętacie kampanię Roberta Lewandowskiego dla T-mobile? To Łukasz jest autorem zdjęć do tej reklamy!). Więcej o Łukaszu Murgrabii przeczytacie na jego stronie. Marta z Pawłem do pracy nad katalogiem zaprosili kilkoro tancerzy Polskiego Baletu Narodowego. Niebawem ruszy sprzedaż internetowa kostiumów marki, której twórcy stawiają na najwyższą jakość i wygodę projektów.. Na stronie marki kostiumy będą dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej do wyboru. Ja już nie mogę się doczekać otwarcia!
If you follow my Instagram or Fanpage you’d probably already seen new leotard I am lucky to wear these days. There is new polish brand that designs unique ballet leotards for both women and men.
So fancy was created by Polish National Ballet principal dancers- Marta Fiedler and Pasha Koncewoj. Their priority is quality and best fabrics as well as extraordinary design. Soon, the Internet store will be launched. Today I’m presenting you couple of catalouge photos from the photoshooting I participated in along with some of my friends (all dancers of Polish National Ballet). When they finally aired, there will be variety of colours to choose for each project.

Kostium Citrine leptard; photo Łukasz Murgrabia

Kostiumy So Fancy
Projektant Marta Fiedler

Już w przyszłym tygodniu na blogu pojawi się oczekiwany przez wielu z Was post o tym, jak wygląda mój typowy dzień oraz dlaczego, wbrew powszechnemu powiedzeniu, 

uwielbiam poniedziałki 🙂

Soon, you will read what my typical day in the theatre looks like. Stay tuned 🙂


Z OKAZJI URODZIN BLOGA ŻYCZĘ SOBIE,
ABYŚCIE BYLI ZE MNĄ JAK NAJDŁUŻEJ 🙂

UŚCISKI, SIMPLE.DANCER

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *