mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

W co się ubrać do teatru #4

Dziś odrobina wiosennego koloru i delikatna inspiracja męskim stylem. Szerokie spodnie culotte w odcieniu fuksji wraz z delikatną kremową koszulą to zestaw prosty i klasyczny, w moim odczuciu doskonale sprawdzi się także podczas wieczornej wizyty w teatrze. To także moja pierwsza popozycja ze spodniami w roli głównej. Chcę Wam przez to pokazać, że na wyjścia do teatru można się ubrać szykownie wcale nie wykorzystując do tego sukienki czy spódnicy. A Wy jak wolicie? Klasycznie w sukience, czy dopuszczacie eleganckie spodnie?

Zdjęcia Ola Skowron

MIŁEGO DNIA!

SIMPLE.DANCER

 

8 odpowiedzi na “W co się ubrać do teatru #4”

  1. Powiem jedno – oh la la!!! Bardzo fajny zestaw, elegancko , ale i oryginalnie. Oceniam na 10/10 !!!

  2. Ładny zestaw. Ja nie chodzę w ogóle w spódnicach, więc nie wyobrażam sobie jakie to by musiało być wydarzenie, żebym nie mogła iść w ładnych, eleganckich spodniach.

  3. Bardzo ładna stylizacja 🙂 Aż się do teatru chcę wybrać… bo przypomniałaś mi jak dawno nie byłam. Co za wstyd! Ale chociaż strojem nie narobię sobie wstydu haha. Pozdrawiam!

  4. Uwielbiam sukienki, ale czasem spodnie to praktyczniejszy wybór, zwłaszcza, jeśli są dobrze dobrane do sylwetki i okazji. Te mają wspaniały kolor! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *