mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

SIMPLE.DANCER trenuje – wakacyjny workout

Przerwa po całym sezonie artystycznym to dla zawodowych tancerzy czas przede wszystkim na regenerację. Pierwszych kilkanaście dni urlopu przeznaczyłam na całkowite odcięcie się od ćwiczeń. Jednak obecnie, aura nadmorskiego klimatu skutecznie mnie mobilizuje do codziennej porcji krótkiego treningu. Są ćwiczenia, do wykonania których nie potrzebujemy żadnego zaawansowanego ekwipunku, wystarczy kawałek przestrzeni a ich efekty zawsze będą zadowalające!

DESKA – PLANK
Z pozoru łatwe a jednak mocno mobilizujące ćwiczenie. Stabilizuje mięśnie przykręgosłupowe, mięśnie brzucha oraz miednicę.
TROCHĘ JOGI
Pies z głową w dół oraz pozycja rozciągająca mięśnie przykręgosłupowe.

BRZUSZKI
Klasyczne oraz takie na skośne mięśnie brzucha- ze skrętem korpusu w stronę uniesionego kolana.

A po treningu bez końca mogę wsłuchiwać się w szum fal 🙂 
Kostium BLOCH Warszawa
Zdjęcia M.
MIŁEGO DNIA!
SIMPLE.DANCER 

12 odpowiedzi na “SIMPLE.DANCER trenuje – wakacyjny workout”

  1. Tak, to wymagający zawód… o dbaniu o formę i treningach trzeba pamiętać właściwie zawsze, dlatego podziwiam Cię za determinację i systematyczność:) Super wyszły te zdjęcia na plaży!

  2. Tez lubie pokazane przez Ciebie cwiczenia, a szczegolnie zabojcza deske 🙂 Efekty sa swietne, no i zawsze sie ciesze, jak uda mi sie utrzymac pozycje troche dluzej nie poprzedniego dnia…

  3. Przepiękne zdjęcia 🙂 Niestety z powodu choroby ostatnie 1,5 tygodnia przeleżałam w łóżku, a mój ruch ograniczał się do całkowitego minimum. Aż mnie korci, żeby coś zrobić ze sobą… Liczę, że w weekend będę się czuć znacznie lepiej i chociaż uda mi się pójść na spacer :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *