mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

Baletowa moda #4

Witajcie!

Mój odpoczynek na Santorini dobiegł końca… ale wakacje trwają 🙂 dziś jadę do rodzinnego Wrocławia, a następnie… sama jeszcze dokładnie nie wiem, choć pomysłów i planów jest kilka, ale na pewno będę Was informować!
Post z efektami dzisiaj przedstawianej sesji miał pojawić się już w czerwcu, ale nadmiar pomysłów i możliwości stworzenia wpisów o innej tematyce zepchnął go troszkę w dół… ale już jest! A Wam jak mijają wakacje? 

Intensywnie czerwony kostium z wyciętymi plecami i bawełniana koszula w kratę? Połączenie proste i całkiem praktyczne. Nawet na salę baletową, niemniej ja to połączenie wykorzystałam w plenerze. Koszula może służyć nie tylko jako okrycie ramion, ale również jako spódniczka. Kombinacje te wypróbowałam na szybkiej sesji zdjęciowej z Adam Robi Zdjęcia. Kostium został zaprojektowany i wykonany przez znajomą z Łodzi, znajdziecie go tutaj: Juli Garden

Hello guys! I am back from Santorini, Greece, where I was resting for a little while after an exhausting season 14/15! I will be posting pictures from my holidays as well but today I am presenting you, once promised, effects of a photoshoot with my friend, Adam (more of his photos you can find here). In these photos you can see my brand new red leotard from Juli Garden. I set it with a tartan shirt which can be used as either a skirt or simply as a shirt in the ballet studio 🙂 what do you think about this ballet outfit?

Koszula BERSHKA
W czasie wakacji będę Wam pokazywać fotorelacje z naszego pobytu na Santorini, mam nadzieję, że zdjęcia Wam się spodobają, a może nawet zachęcą do odwiedzenia tej uroczej wyspy… 🙂

Soon, I will post more photos from lovely Santorini… 🙂

przed zachodem słońca w słynnej Oia 🙂
before sunset in famous Oia 🙂
MIŁEGO DNIA!
HAVE A NICE DAY!SIMPLE.DANCER

2 odpowiedzi na “Baletowa moda #4”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *