mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

SIMPLE.DANCER poleca!

Ambasada Ruchu to szkoła tańca, której założycielką jest Kasia Kubalska-Walczyńska. Jeżeli oglądacie jeszcze telewizję (ja już mam dość mówiąc szczerze :D) bądź oglądaliście w przeszłości, możecie znać program You can dance! Kasia była finalistką II edycji polskiej wersji show i ostatecznie zajęła 2 miejsce.
Przez wiele lat prowadziła z powodzeniem wiele formacji tanecznych, z którymi zdobywała mistrzostwa Polski, a jej ostatnim dużym osiągnięciem było ułożenie choreografii dla reprezentanta Polski w Konkursie Eurowizji dla Młodych Tancerzy w 2014 roku, Kristofa Szabó (który, notabene, jest obecnie moim kolegą z zespołu). Kasia to moja koleżanka z klasy ze szkoły baletowej. Po jej ukończeniu pracowała w Operze Nova w Bydgoszczy, ale po udziale w programie You can dance! całkowicie poświęciła się pracy pedagogicznej. Jest także absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina na kierunku pedagogika baletowa. Dzięki temu możecie być pewni, że to szkoła na wysokim poziomie!
Moje zamiłowanie do pięknych wnętrz znacie, więc możecie uwierzyć mi na słowo… wystrój tego miejsca jest po prostu wyjątkowy! Połączenie stylu industrialnego z przecieranymi meblami i niebanalnymi dodatkami tworzą niepowtarzalny klimat. Tutaj aż chce się wracać! Te piękne wnętrza zostały urządzone z pomocą Dekodomania.pl.

Pamiętacie niektóre posty z serii 'SIMPLE.DANCER gotuje’, gdzie korzystałam z produktów marki Fimaro? W Ambasadzie Ruchu możecie uzupełnić swoje zapasy w wyjątkowe smoothies od tej marki!

Szkoła dysponuje dwiema salami baletowymi (mniejsza wkrótce zostanie ukończona)

I łazienki, które osobiście skradły moje serce 🙂

Zapraszam Cię do odkrycia nowego miejsca przy ulicy Rydygiera 13, w którym spotkasz ludzi nie tylko zafascynowanych tańcem i fitnessem, ale również zajęciami ruchowymi wszelkiego rodzaju, które mają na celu utrzymać Twoje ciało w dobrej kondycji, a przez to również poprawić Twoje samopoczucie.

W Ambasadzie Ruchu doświadczysz profesjonalnej opieki instruktorów. Ponadto będziesz mógł umówić się na konsultację z dietetykiem oraz skorzystać z usług fizjoterapeuty, który pomoże wskazać najkorzystniejszą formę aktywności dla Ciebie.


W dbałości o korpus najmłodszych oferujemy szeroki wachlarz zajęć dla Twojego dziecka, aby wspomóc jego prawidłowy rozwój.


Piękne industrialne wnętrza i przyjazna atmosfera to kolejne zalety tego miejsca.


Serdecznie zapraszam,
Katarzyna Kubalska-Walczyńska

Ambasada Ruchu
ul. Rydygiera 13
05-080 Warszawa
tel. 695804120
ambasadaruchu@gmail.com


WRAZ Z AMBASADĄ RUCHU ŻYCZĘ WAM UDANEGO TYGODNIA!
SIMPLE.DANCER

2 odpowiedzi na “SIMPLE.DANCER poleca!”

  1. Przecudowny klimat! chciałabym, żeby moje stare studio tańca tak wyglądało, no ale ludzie najważniejsi 😛 Chętnie będę do Ciebie zaglądać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *