mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

Baletowa moda #8

Z lekkim opóźnieniem odebrałam prezent na Gwiazdkę… 🙂 nowa tuniczka od Designed by Alice od wczoraj towarzyszy mi na próbach do Snu nocy letniej w choreografii Johna Neumeiera! Do zdjęć dobrałam do niej nowy kostium od Mirelli. Jak zobaczyłam wykończenie pleców w tym kostiumie pomyślałam muszę go mieć! Tutaj przeczytacie więcej na temat tego szekspirowskiego baletu w naszym repertuarze.
Zdjęcia zostały wykonane w Ambasadzie Ruchu– nowej szkole tańca na mapie tanecznej Warszawy! Więcej o szkole i jej właścicielce napiszę dla Was w kolejnym poście! Tymczasem zostawiam Was ze zdjęciami autorstwa Kasi Kubalskiej, wspomnianej właścicielki Ambasady. To jej debiut w roli fotografa!

o rety… jak w szkole!

Kostium Mirella
Pointy Gaynor Minden
Backstage autorstwa Anny Jastrzębskiej

Bardzo lubię to zdjęcie- właśnie ze względu na tę lampę, która idealnie zasłania moją głowę!
DZIĘKUJĘ!
ŻYCZĘ WAM UDANEGO WEEKENDU!

SIMPLE.DANCER

2 odpowiedzi na “Baletowa moda #8”

  1. Dzień dobry, na Twojego bloga trafiłam przez przypadek i bardzo mi się spodobał. Zachwyciłaś mnie Twoją miłością do baletu, do Twojej pracy i pasji. Super, że robisz to co kochasz. Będę tu zaglądać? Życzę dużo zdrowia i pozytywnej energii w 2016 roku!
    Bilety na Sen nocy letniej zostały właśnie zakupione i nawet mąż powiedział, że się ze mną wybierze. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w czwartek 6.02.?, Agnieszka

    1. Bardzo dziękuję, to bardzo miłe! I do zobaczenia 🙂 Mam nadzieję, że spektakl się spodoba i będą do nas Państwo częściej wracać 🙂 miłego wieczoru! SIMPLE.DANCER

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *