mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

Baletowa moda #18

W marcu jak w garncu. I to dosłownie. Pogoda sprawiała nam ostatnio dużo miłych niespodzianek. Ćwiczenia z gołym niebem i słońcem za oknami są jeszcze przyjemniejsze od tych w pochmurne dni. A skoro wiosna za pasem, mam dla Was kolejną porcję inspiracji modowo-baletowych.

Wiosenny top z kolekcji MetkiBaletki widzieliście we wpisie z zeszłej niedzieli. Wówczas pokazałam go w bardzo casualowej odsłonie. Dziś zestawiłam go z delikatną tuniczką o podobnym odcieniu, bardziej pastelowym, i szortami. Do tego pointy i jestem gotowa do ćwiczeń!

Jak Wam się podoba takie zestawienie? Top doskonale sprawdzi się podczas ćwiczeń z dowolnej techniki czy stylu tańca, a także na siłowni czy zajęciach fitness 🙂 głębokie wycięcie w plecach jest baaardzo kobiece i jeszcze bardziej w modzie w ostatnim czasie! Ciężko się nie skusić!

Mogę Wam już zdradzić, że w kwietniu Polski Balet Narodowy wyjeżdża na występ do Petersburga! Przedstawimy balet Krzysztofa Pastora 'Burza’ na podstawie dramatu Williama Shakespeare’a. Premiera polska odbyła się w zeszłym roku podczas Festiwalu Szekspirowskiego organizowanego przez Polski Balet Narodowy w
Teatrze Wielkim-Operze Narodowej.

MIŁEGO DNIA!
SIMPLE.DANCER

8 odpowiedzi na “Baletowa moda #18”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *