mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

Baletowa moda #7

Pamiętacie post, w którym udowadniałam, że balet kocha modę, moda kocha balet? Pokazywałam Wam w nim kolekcję mojej znajomej inspirowaną baletem Krzysztofa Pastora I przejdą deszcze… Zamiarem ŻaŻy było stworzenie kolekcji nie tylko wyjściowej, ale również użytkowej w baletowym kontekście. Jej body ostatnio doskonale służyło mi podczas prób w teatrze!
Do niego dobrałam tuniczkę od Designed by Alice, którą pożyczyłam od Roseanny. Fakt pożyczania tuniczek czy ocieplaczy jest chyba dość popularny wśród tancerek… U nas w garderobie panuje tzw. symbioza garderobiana 😉 Nieczęsto dobieram do kostiumu baletowego biżuterię, ale przy okazji robienia zdjęć z Tomkiem Fabiańskim, dobrałam do mojego stroju minimalistyczną biżuterię od Jev.by Karhla z kolekcji Shape of drop. Szampańskie kolczyki pochodzą z kolekcji Bea.

Once I posted a text in which I presented that ballet loves fashion, fashion loves ballet. I also showed you an extract from ŻaŻa’s collection inspired by Krzysztof Pastor’s ballet And the rain will pass… Her point was to create a collection which is not only a casual, but also can be used by dancers on stage. I decided to use one piece of her clothing for rehearsals one day. The navy body was perfect. I matched it with Designed by Alice skirt that I borrowed from my friend, Roseanna. I think it is quite common i ballet socjety to exchange clothes, such as skirts or warmers. We do that all the time in our dressing room 🙂

I style up my outfit with jewelery from Jev.by Karhla. This minimalistic neckless and bracelet are a perfect match for such body. What do you think?

Granatowe body w sesji kolekcji ŻaŻy; photo Jerzy Gnatowski

Tym razem, po raz pierwszy na blogu, tłem do zdjęć posłużyła nam teatralna malarnia… to ogromne pomieszczenie, znajdujące się na najwyższym poziomie całego budynku, służy do wykonywania wielkich elementów dekoracji. To tutaj przygotowywane są ogromne płótna, zwane horyzontami, które podczas spektakli wiszą z tyłu sceny nadając jej tło. Tutaj się je maluje, nadając im indywidualny charakter. Obok znajduje się tapicernia, w której także przygotowuje się kolejne elementy scenografii spektaklu. Tak naprawdę wszystko można sobie tutaj zamówić 😉 Niejednokrotnie na malarni odbywają się także próby. Wystarczy tylko odpowiednio zaadaptować pomieszczenie do wygodnego tańca, np. rozłożyć baletową podłogę. Z racji swojego okrągłego kształtu i kopuły w suficie, to pomieszczenie ma charakterystyczny pogłos i wyjątkowe echo.

Photos TOMASZ FABIAŃSKI

Body ŻaŻa
Tuniczka/skirt Designed by Alice
Biżuteria/Jewelry Jev.by Karhla
MIŁEGO WEEKENDU!
HAVE A NICE WEEKEND!
SIMPLE.DANCER

Jedna odpowiedź do “Baletowa moda #7”

  1. Ale piękne zdjęcia!

    Zastanawiałam się właśnie, skąd znam to pomieszczenie – i już wiem! Dawno temu widziałam zdjęcia z sesji dla jakiegoś tanecznego magazynu z udziałem Aleksandry Liashenko i Maksima Wojtiula. Fotogeniczne miejsce 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *