mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

You are my sunshine…

Dziś mam dla Was specjalny post… z M obchodzimy naszą rocznicę 🙂 a że niedawno odebraliśmy zdjęcia z naszej sesji ślubnej, bardzo chcę się z Wami nimi podzielić!

Autorem zdjęć jest duet Storyboard Studio, który niezmiennie Wam polecam. Marta i Michał wykonują swoją pracę z niezwykłą pasją i skupieniem.
Wspominałam już, że suknię miałam wybraną na długo, długo przed ślubem? Wiedziałam, że musi mieć długi rękaw i mieć mocno wycięte plecy. Idealną znalazłam w salonie Madonna. Kupiłam ją 15 miesięcy przed ślubem i nawet na sekundę nie zmieniłam zdania 🙂

Podczas naszego wesela była jedna rzecz, z której byłam szczególnie dumna. Poza tym, że postanowiłam sama przygotować dekoracje, ogromnie ważny był dla mnie tort weselny. Zamówiłam go w cukierni Magdy Gessler Słodki Słony, przy czym zaznaczyłam, że musi on 'stanąć’ na pieńku i być ozdobiony gipsówką. Za dużo się naoglądałam zdjęć na Pintereście! W przeddzień ślubu dostarczyłam cukiernikom pieniek oraz kwiaty, ale efekt końcowy ich pracy mogłam zobaczyć dopiero w trakcie przyjęcia, gdy tort został dostarczony do Winiarni. Efekt przeszedł moje najśmielsze wyobrażenia. Najchętniej zamknęłabym go w szklanej gablocie i zamroziła, żeby móc go codziennie podziwiać, no ale tort to zwieńczenie przyjęcia weselnego i nie mogłam odmówić przyjemności gościom 😉

Winiarnia nad jeziorem

Cudownie jest wracać do tych chwil. Na przygotowaniach spędziłam prawie cały rok, aby tego jednego dnia cieszyć się wszystkim z najbliższymi 🙂 to wspaniałe uczucie, polecam!

MIŁEGO DNIA!

SIMPLE.DANCER 

9 odpowiedzi na “You are my sunshine…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *