mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

Wrzesień 2017 – podsumowanie!

Postanowiłam, zainspirowana moimi ulubionymi blogami, wprowadzić nową serię wpisów na swojej stronie! Będę podsumowywać dla Was każdy miesiąc, wracać do spektakli oraz pokazywać niepublikowane dotąd zdjęcia. Co Wy na to? Zaczynajmy!

Wrzesień tego roku był synonimem Jeziora łabędziego… więcej mogliście zobaczyć tutaj. Autorką zdjęć ze spektakli jest Ewa Krasucka.

Ponadto we wrześniu Polski Balet Narodowy intensywnie rozpoczął pracę nad listopadową premierą, Balety Polskie. To będzie wyjątkowy wieczór baletowy. Trzy spektakle stworzone przez polskich choreografów do muzyki wyłącznie polskich kompozytorów. Zobaczymy nową pracę Roberta Bondary, który postanowił utanecznić tradycyjną legendę o Świteziance przy akompaniamencie muzyki Eugeniusza Morawskiego; Jacka Tyskiego, obecnie choreografa rezydenta Opery Wrocławskiej (przy następnej wizycie we Wrocławiu, gdy będę odwiedzać moją mamę, koniecznie muszę się wybrać zobaczyć zespół baletowy tamtejszej opery!), który na baletowy warsztat wziął twórczość Aleksandra Tansmana i tworzy do niej balet o tytule Na pięciolinii; oraz Jacka Przybyłowicza, który poprowadzi widza wzdłuż muzyki Karola Szymanowskiego zobrazowanej pięknymi liniami ciał tancerek i tancerzy (Jacek czerpie bezpośrednio z techniki tańca klasycznego neutralnie łącząc ją z tańcem współczesnym w sposób niezwykle naturalny i niewymuszony- właśnie za to uwielbiam jego prace!).

We wrześniu miałam spotkanie w firmowym salonie marki Estée Lauder. Podczas wykonywania makijażu, pani dobrała idealny podkład do mojej cery oraz poleciła inne, niezbędne do delikatnego codziennego makijażu kosmetyki.

Pod koniec września dostałam zaproszenie na oficjalne otwarcie sklepu baletowego marki Bloch. To było wyjątkowe, kameralne wydarzenie. W małym sklepie zebrało się grono tancerzy oraz miłośników sztuki tańca. Spotkałam również swoje czytelniczki, uczennice polskich szkół baletowych. Było mi niezmiernie miło wysłuchać opowiadań o sukcesach, które osiągnęły w tak młodym wieku! Tak trzymać, pasja potrafi zdziałać cuda!

Z I solistką Polskiego Baletu Narodowego, Yuką Ebihara

A Wam jak minął poprzedni miesiąc?

SIMPLE.DANCER

7 odpowiedzi na “Wrzesień 2017 – podsumowanie!”

  1. Moje miesiące opisuję jako cykl „Bayka” – drobne radostki z życia 😀 Jedną z nich jest odnalezienie właśnie dziś Twojego bloga w którym na pewno pozostaje mi zakochać się na dłużej 😀 <3

  2. Zdjęcia super, chociaż przyznaję bez bicia że balet nigdy nie przypadł mi do gustu 🙂 Nie wiem dlaczego, ale ta forma twórczości jakoś mi nie odpowiada 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *