mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

WORLD BALLET DAY OCTOBER the 1st

WORLD BALLET DAY LIVE 
OCTOBER the 1st
Pięć jednych z najlepszych zespołów baletowych na świecie organizuje dzisiaj, w środę 1 października, pierwszy Światowy Dzień Baletu na żywo! To wydarzenie bezprecedensowe!
The Royal Ballet, Bolshoi Ballet, San Francisco Ballet, Australian Ballet oraz The National Ballet of Canada umożliwiają ludziom na całym świecie obejrzenie ich codziennej pracy w ciągu jednego dnia. Przedsięwzięcie polega na nagrywaniu na żywo prób zespołów i bezpośrednie udostępnianie tego w internecie, jest to tzw. live stream. Także każdy może śledzić pracę wybranego zespołu baletowego! Pamiętajmy również o strefach czasowych, w niektórych wypadkach będą one nam pomocne, w innych mogą być dokuczliwe (ponieważ będziemy w pracy czy w szkole w godzinach nadawania transmisji). Ja najbardziej chciałabym podejrzeć pracę The Royal Ballet z Londynu i San Francisco Ballet, mam nadzieję, że mi się uda! A Wy?
Tutaj znajdziecie więcej informacji: World Ballet Day live

Tymczasem, z okazji tego nieoficjalnego Światowego Dnia Baletu, przygotowałam dla Was zestaw motywujących cytatów i sentecji 🙂 Źródło pinterest.com /poza dwoma zdjęciami, których autorem jest Adam Doroziński a na zdjęciach jestem ja 😉 do tych dwóch zdjęć wybrałam cytaty artystki, którą bardzo cenię, o czym już wiecie z jednego z poprzednich postów. To Martha Graham, kobieta, która zrewolucjonizowała sztukę tańca modern w Stanach Zjednoczonych.

Today, five of the largest and best ballet companies in the world are orginizing World Ballet Day Live!

Here you can find more info: World Ballet Day live 🙂 
Meanwhile, I prepared some motivating quotes and sentences for you 😉 Source: pinterest.com/ except two photos of me which were taken by Adam Doroziński. The quotes I used were once told by one of my favourite artist, Martha Graham, the mother of American modern dance. 

photo Adam Doroziński
photo Adam Doroziński

MIŁEGO DNIA 🙂
HAVE A NICE DAY 🙂
SIMPLE.DANCER

2 odpowiedzi na “WORLD BALLET DAY OCTOBER the 1st”

  1. ja z przyjemnością obejrzałam próbę do "Legendy o miłości" w Bolshoi i część lekcji Royal Ballet 🙂 Szkoda, że mój ukochany Teatr Maryjski nie wziął udziału w tym wydarzeniu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *