mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

WESOŁYCH ŚWIĄT! MERRY CHRISTMAS!

Wszystkim moim czytelnikom składam najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia! To cudowny czas, który spędzamy w gronie najbliższej rodziny, dlatego właśnie jestem w drodze do mojego rodzinnego domu 🙂 mam aż 10 dni wolnego! Po raz pierwszy od dawna spędzę Święta w domu zdecydowanie nieśpiesznie! I dobrze, bo jeszcze trochę sprawunków mam do zrobienia… Do pracy wracamy 2 stycznia i rozpoczynamy próby do kolejnych spektakli, m. in. Hamleta oraz Snu Nocy Letniej… ale nie wybiegajmy za bardzo w przyszłość i cieszmy się tym radosnym czasem! 

I wish my readers all the best for the upcoming Holidays! It’s a perfect time to spend it with our closest family. This is why I’m on the way to my hometown. I have 10 days off! We’re going back to work on January the 2nd and we start working on the next performances we have in our repertoir… but first, Christmas!

WSZYSTKIEGO DOBREGO!


MERRY CHRISTMAS!

Pamiętacie, jak pisałam że po maratonie Dziadka… wybiorę się po choinkę? Przedstawiam Wam moją mikro choinkę na zdjęciach! Jest malutka, ale jestem z niej bardzo dumna!
 Idealnie wpasowała się w moje cztery kąty, a lampki (ostatnio bardzo popularne cotton ball lights) cieszyły się ogromnym zainteresowaniem tego białego przystojniaka 😉

Dodatkowo chciałam Wam pokazać jakie inne, świąteczne, ozdoby wprowadziłam do siebie. Zapraszam 🙂


Do you remember the post in which I mentioned that after the Nutcracker marathon I would go to pick up a christmas tree? Well, I did 🙂 it is a really small tree but I love it anyway. It suits my home just great! And the cotton ball lights got a big attention of this white handsome guy you can see in the picture 🙂

Additionaly, I present you a decorations I prepared  for Christmas time. Enjoy!

Jeszcze raz Wesołych Świąt!


One more time… Happy Holiday!


ekipa ze 115 życzy Wesołych Świąt!/the 115 dressin room team wishes you all the best!

A to choinka Polskiego Baletu Narodowego 🙂
znajduje się przy naszych salach baletowych
The Christmas tree of the Polish National Ballet that stands in
the corridor of our ballet studios in theatre 🙂


SIMPLE.DANCER

5 odpowiedzi na “WESOŁYCH ŚWIĄT! MERRY CHRISTMAS!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *