mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

SIMPLE.DANCER w podróży

KRETA

Widok z hotelowego pokoju na Falassarnę

Hurra! Tegoroczne wakacje zaplanowane! Teraz odliczam dni nie tylko do premiery, ale także do zbliżającego się wyjazdu na Santorini… Od dawna chciałam odwiedzić tę urokliwą grecką wyspę, znaną ze słynnych, wydrążonych w skałach, białych domów z niebieskimi dachami. Zdjęcia są bardzo zachęcające…zobaczymy jak będzie na żywo 😉 Tymczasem przygotowałam dla Was post z jednego z moich pobytów na Krecie. Największą grecką wyspę odwiedzałam dwa razy i ze szczerego serca mogę Wam polecić Falassarnę umiejscowioną na zachodnim krańcu wyspy ze swoją piękną piaszczystą plażą i wodą czystą jak tafla szkła. Kawałek dalej znajdziecie plażę mniej uczęszczaną przez turystów, równie piaszczystą i z lazurową wodą. Niedaleko Falassarny znajduje się miasteczko Kissamos z małą zatoką i ładną promenadą nad wodą pełną barów i tawern. Jak widzicie, mój sentyment do Grecji pozostał 🙂 jestem pewna, że tegoroczna podróż na Santorini nie będzie moją ostatnią w tamte rejony.

Z wizytą w Chanii, jednym z trzech największych miast wyspy położonym w jej zachodniej części

Port wenecki w Chanii

Będąc na Krecie warto wypożyczyć samochód i przemierzać zakątki wyspy mniej znane turystom, praktycznie w ogóle nie uczęszczane przez przyjezdnych. Małe, klimatyczne wioski zachęcają swoją architekturą, praktycznie w każdej znajdziemy coś unikatowego…

Widok na zatokę Kissamos z pobliskich wzgórz
Upał daje się we znaki… oddaleni od morza możemy schłodzić się w górskich strumieniach
Zachód słońca w Falassarnie

Do moich wakacji pozostało nieco ponad dwa tygodnie… A Wy już macie wszystko zaplanowane?
Tymczasem… w czwartek próba generalna Wilhelma Tella a w niedzielę premiera… dlaczego próba odbywa się na trzy dni przed planowanym występem? Otóż soliści śpiewacy biorący udział w spektaklu muszą mieć czas na całkowity odpoczynek przed bardzo ciężkim występem. Trwający prawie 4 godziny spektakl to ogromny wysiłek dla głosu, na premierę muszą być zregenerowani i w pełni gotowi do wspaniałego występu! 
MIŁEGO DNIA I UDANEGO TYGODNIA!

SIMPLE.DANCER

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *