mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

SIMPLE.DANCER w podróży

Czas leci nieubłaganie. To prawda wiadoma nie od dziś. Dwa tygodnie temu bawiliśmy się na naszym własnym weselu, dziś odpoczywamy podczas naszego skromnego miesiąca miodowego 🙂

Wiecie już, że wybraliśmy Chorwację, dokładnie południową Dalmację, z Dubrownikiem na czele. Mówią, że Dubrownik to najpiękniejsze chorwackie miasto i podobno jedno z najwspanialszych na świecie (tezę tę będę mogła potwierdzić jutro). Położne jest blisko granicy z Czarnogórą. Charakterystyczne, kamienne domy i ulice, zabytkowe kościoły, klasztory i pałace, szczelnie wypełniają dubrownicką starówkę. Więcej będę mogła Wam napisać po naszej jutrzejszej wizycie w tym mieście.
Nasz hotel znajduje się na południe od Dubrownika. Wczoraj późnym popołudniem odwiedziliśmy pobliskie Cavtat z urokliwą zatoką i portem. To miasteczko położone na kilku półwyspach a jego najbardziej znanym zabytkiem jest mauzoleum rodziny Racic na cmentarzu w północnej części miasta.

Ale co zrobić gdy deszcz uniemożliwia nam aktywne spędzanie czasu podczas wakacji, albo gdy spędzamy je w mieście? Może pamiętacie, że wraz z moim już mężem mamy słabość do seriali i zawsze, gdy oboje mamy wieczór wolny, pogoda nie dopisuje lub po prostu nie mamy sił na wyjście z domu, zagłębiamy się w naszych ulubionych serialach. Dziś przygotowałam dla Was top listę naszych ulubionych seriali tego lata! Idealne na wieczory we dwoje: albo z lampką wina albo z ukochanym 😉

Stranger things– powrót Winony Rider w dobrym stylu! Osadzony w latach 80tych kryminał owiany surrealistyczną tajemnicą.. kto stoi za porwaniem obdarzonego niezwykłą wyobraźnią chłopca? Czy matka odnajdzie go na własną rękę mimo wszelkim przeciwnościom losu? Na szczęście wszystkie osiem odcinków okazało się za jednym zamachem. Uwaga, można stracić osiem godzin jednego dnia- wciąga!

The night of– tylko cztery odcinki, ukazujące historię młodego nowojorczyka z pakistańskimi korzeniami. Ciężko pracujący rodzice, aby syn mógł uzyskać jak najlepsze wykształcenie. Niestety, ów syn przypadkowo znajduje się o nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu. Akcja rozkreca się powoli, ale trzyma w napięciu!

Mr Robot– drugi sezon kultowego serialu o grupie hakerów atakujących serwery największych amerykańskich banków. Czy drugi sezon będzie tak samo nietuzinkowy jak pierwszy…zobaczymy, czekamy na kolejne odcinki.

The Preacher– bardzo nieszablonowy, bardzo nierealny i momentami wręcz kuriozalny, ale to wszystko sprawia, że jest wyjątkowy. Kaznodzieja, wampir i wysłannicy Boga w odwiecznej walce dobra ze złem.

MIŁEGO KOCHANI!
 
POZDRAWIAMY Z CHORWACJI 🙂
 
 
SIMPLE.DANCER

3 odpowiedzi na “SIMPLE.DANCER w podróży”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *