mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

SIMPLE.DANCER off duty

Wakacje, cisza, spokój. Natura, pola, zwierzęta, jeziora. Jednym słowem: Mazury. Nie byłam tu kilkanaście lat. Do odpoczynku nic więcej nie trzeba. Długie leżenie nad jeziorem i łapanie słońca oraz spacery po okolicach.

Zostawiam Was ze zdjęciami, które udało nam się zrobić podczas naszego pobytu w Węgorzewie.

Sukienka MLE Collection 
Wełniany szalik Piumo.pl
Kalosze Allegro.pl
Kapelusz Reserved
Następny przystanek na mapie naszego polskiego road trip’u to polskie morze! A Wy jakie macie plany na wakacje?
MIŁEGO DNIA!

SIMPLE.DANCER

16 odpowiedzi na “SIMPLE.DANCER off duty”

 1. Tego bloga odnalazłam przypadkowo, ale tylko późna pora i dużo przejechanych kilometrów, nie pozwala mi przeczytać od razu wszystkiego:) Ale cieszę się, że ktoś taki go prowadzi, bo z pewnością go przeczytam. Baletem "zainfekowałam" się prawie przypadkowo. Po prostu wybrałam się do TN na potrójną inscenizację "Święta Wiosny" Strawińskiego , od rekonstrukcji Niżyńskiego, po Bejarta. Od tego czasu czuję szacunek do Borowicza, bo poprowadzić ten sam najezony szczegółami utwór trzy razy inaczej, trzeba mieć łeb jak kontener:) No a potem był bajkowy "Dziadek do orzechów" dzięki PRZYPADKOWO kupionym biletom ze zwrotów…O tym później. teraz chciałam zapytać o te kalosze, które są ozdobą Twojej przepięknej stylizacji. Są podobne do moich decathlonów które bardzo lubię, z wyjątkiem chwil, kiedy muszę je ściagnąc, bo to jest zawsze dla mnie (wysokie podbicie)droga przez mekę. Jakiej marki są twoje? czy tez tak musisz się męczyć ze zdejmowaniem? Pozdrowienia.Aga

  1. Ago, bardzo dziękuję za Twój komentarz! I za to, że przypomniałaś mi o 'Święcie Wiosny' 🙂 Uwielbiałam inscenizację Niżyńskiego, to było niesamowite przeżycie móc zatańczyć takie dzieło 🙂 choć Bejart to także była energia!
   Kalosze kupiłam bardzo dawno temu na Allegro, ale są bardzo podobnie wykonane do tych z Decathlonu. Czasem mam kłopot z ich ściągnięciem, ale raczej rzadko.. 🙁
   Serdecznie pozdrawiam i zapraszam częściej 🙂

  2. A kupiłaś swój rozmiar, czy większe? I czy nie stawiają oporu przy ściaganiu ich z gołej nogi, jak na stylizacji? Wiem, że tak wyglądają ładniej, ale ja potrzebowałabym potem piętnastu minut na uwolnienie się z nich:)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *