mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

SIMPLE.DANCER off duty

Na blogu cisza ze względu na nasz mały urlop świąteczno-noworoczny! Dwa tygodnie odpoczynku, wyjazd do mamy, powrót do Warszawy, leniuchowanie przy filmach i książkach…

Przez cały ten okres regenerowałam siły po pierwszej połowie sezonu 2015/16. Teraz jestem gotowa na nowe wyzwania (powiem Wam, że naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy jutro stanę przy drążku!), przed nami Sen Nocy Letniej i inne balety na motywach dramatów Shakespeare’a, w tym premiera Burzy w choreografii Krzysztofa Pastora, ale wisienką na torcie będzie powrót Bajadery! To dopiero w czerwcu, ale osobiście już się mentalnie przygotowuję do tego maratonu. Bajadera to kolejny przykład wielkiego baletu divertissement, który po kilku latach przerwy wraca do naszego repertuaru! Wkrótce na blogu opublikuję post z relacją z naszego wyjazdu do Sewilli, gdzie ostatnio (w 2012 roku) przedstawialiśmy Bajaderę. Tam również przytoczę najważniejsze fakty dotyczące tego baletu.
Dziś ostatni dzień naszej przerwy świątecznej… Choinka jeszcze troszkę postoi, ale zapragnęłam wprowadzić do domu odrobinę koloru, stąd świeże kwiaty 🙂 zaopatrzyłam się również w nowy tytuł od Haruki Murakamiego, mojego ulubionego pisarza, i oddałam się jednemu z moich postanowień noworocznych- czytać jak najwięcej. A jak Wam minęło dzisiejsze przedpołudnie? W Warszawie w końcu spadło trochę białego puchu, wykorzystamy go na spacer po lesie!

Miłego wieczoru i udanego końca tygodnia! Nie dajmy się mrozom!
Mam nadzieję, że moje zdjęcia choć trochę swoją atmosferą Was rozgrzały 🙂
SIMPLE.DANCER

3 odpowiedzi na “SIMPLE.DANCER off duty”

    1. absolutnie się nie zgadzam 🙂 a przy okazji… właśnie powstaje chyba najdłuższy post w historii bloga, ale na jego publikację moi czytelnicy będą musieli chyba troszkę poczekać 🙂 miłego wieczoru!

    2. To Super ! CZEKAMY! Z kazda Twoja dluzsza przerwa niecierpliwimy sie i tesknimy… Rowniez milego wieczoru i dobrego natchnienia ! Conrad z "L".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *