mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

SIMPLE.DANCER i przyjaciele :)

W sobotę moja przyjaciółka Magda brała ślub, na którym pełniłam rolę świadkowej. To było bardzo stresujące doświadczenie! Przed wyjściem z Magdy rodzinnego domu, kilkanaście razy pytała mnie czy na pewno mam obrączki, czy na pewno są dwie i czy aby na pewno są bezpieczne w mojej torebce (sytuacje powtórzyła się również w samochodzie, w drodze do kościoła).
Ponieważ Młodzi nie chcieli siebie widzieć przed ceremonią musieliśmy mocno się pilnować przed kościołem, Magda nie mogła wysiąść z samochodu dopóki jej przyszły mąż nie został wprowadzony przez świadka do kościoła, skąd już nie mógł się ruszyć 🙂 sytuacja jak z filmu (dzięki Bogu, nikt nie uciekł sprzed ołtarza!). Ponieważ Magda miała przepiękną suknię z trenem i katedralny welon, cały czas musiałam pilnować, aby układały się one w piękny sposób (praktykę plie i grand plie w obcasach mam już opanowaną do perfekcji).

Z piękną Panną Młodą 🙂

Zapewne pamiętacie, jak wspominałam Wam o mojej wspaniałej garderobie 115 (i nie mówię tu o remoncie, ale o osobach, które tę garderobą tworzą). Moja przyjaciółka również ukończyła szkołę baletową i przez kilka sezonów pracowała w Teatrze Wielkim. Oczywiście była ze mną i naszymi najbliższymi koleżankami w garderobie! Wesele to była wspaniała okazja do wspólnego spotkania, bawiliśmy się świetnie! 

Ania, Agatka, ja i Angelika

Lidia, Ania, Agatka, ja, Magda i Alex <3

Angelika jest obecnie solistką Opery Nova w Bydgoszczy 🙂 
Ostatnio na weselach furorę robią fotobudki! To fantastyczna zabawa, przy której zawsze jest pełno śmiechu i gdzie możemy sprawdzić naszą kreatywność!

Następnego dnia mieliśmy dwa spektakle Don Kichota. Poweselna energia dała mi ogrom sił i obydwa spektakle tańczyło mi się świetnie! Szczególnie ten wieczorny 🙂
Na pierwszym spektaklu Daria debiutowała w roli Mercedes! Brawo Daria 🙂


Popołudniowa drzemka, lunch i kawa i byłam gotowa na wieczorny spektakl! Na zdjęciu z Maksimem Woitiulem, I solistą Polskiego Baletu Narodowego.
To zaszczyt tańczyć z takim partnerem! Dziękuję Max 🙂


Wybaczcie mi kiepską jakość zdjęć… przy światłach roboczych na scenie jest znacznie ciemniej niż przy scenicznym oświetleniu 😉

Z Poliną Rusetskaya, odtwórczynią Kitri
Garderoba 115 oraz Viktor Banka jako Espada, główny torreador. Mai Kageyama jako Amorek.
Z Vladimirem Yaroshenko, scenicznym Basilio oraz Alexeiem Baklanem, dyrygentem.
Ciężki, ale przede wszystkim wspaniały weekend za mną! Soliści rozpoczęli już próby nad zbliżającą się premierą baletu Johna Cranko, Poskromienie Złośnicy. Cały czas również pracujemy nad wznowieniem Casanovy w Warszawie! Spektakle już za dwa tygodnie!

Wszystkim moim czytelnikom życzę wspaniałego, pełnego inspiracji tygodnia!


SIMPLE.DANCER

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *