mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

Sen na jawie…

Zdjęcie Dmytro Gurnicki

Pisałam Wam już na blogu o projekcie Piotra Hulla zatytułowanym REM (tutaj znajdziecie więcej informacji). Wiele miesięcy przygotowań, kilkadziesiąt zaangażowanych w powstanie przedstawienia osób… Trzy spektakle odbyły się w dniach 23-25 marca na scenie kameralnej Teatru Wielkiego- Opery Narodowej.

Od początku zeszłego tygodnia mieliśmy próby na scenie i pracowaliśmy wraz z aktorem Marcinem Bosakiem. Na scenie pojawiły się także ciężarna Marta Fiedler symbolizująca Początek oraz Zofia Rudnicka jako personifikacja Końca. Wszystkie bałyśmy się scen, w których miałyśmy tańczyć w paczkach z koronkową górą zakrywającą nam pół twarzy… dodatkowo światła nie były nam przyjazne (zresztą, chyba nigdy nie są 😉 ) i często zdarzało się, że nie wiedziałam gdzie jest przód, a gdzie tył sceny! Na szczęście obyło się bez żadnej wpadki- poza faktem, że bardzo trzęsły mi się nogi, gdy już naprawdę nie wiedziałam gdzie stoję! Jednak to nie popsuło absolutnie moich wrażeń związanych z tym spektaklem. Słyszeliśmy same pochlebne recenzje, wszyscy uwikłani w powstanie tego projektu byli bardzo życzliwi, a sam reżyser, Piotr Hull, rozpieszczał nas smakowitymi pączkami i drożdżówkami. Pomimo, że cały czas mamy próby do Burzy, której premiera już 9 kwietnia, dodatkowa praca przyniosła nam radość, nowe doświadczenia i możliwość poznania wiele wspaniałych osób!
A może niektórzy z Was byli na REM? Jakie są Wasze wrażenia? Czy wiecie, że przed rozpoczęciem każdego spektaklu na widowni był rozpylany zapach jaśminu? Wszystko, aby wprowadzić widzów w błogi stan snu i skupienia…

Zdjęcie Sergiusz Pawlak

Zdjęcie Sergiusz Pawlak

To zdjęcie zostało wykonane w trakcie ostatniego spektaklu, gdy czekałyśmy na ukłony, a Zosia Rudnicka wykonywała na scenie swoją poruszającą solówkę.
Jedna z nas któregoś wieczoru zapytała do ukłonów na bosaka?
Stojący obok Marcin Bosak z bardzo poważną miną odpowiedział tak, proszę na Bosaka 🙂

Zdjęcie Dmytro Gurnicki
I tak oto mam zdjęcie z Marcinem Bosakiem 😉
Zdjęcie Dmytro Gurnicki

A mama od dziecka powtarzała nie garb się! hihi 🙂
Z takim skupieniem słuchamy uwag Pawła Koncewoja odpowiedzialnego za choreografię do REM…
Zdjęcie Dmytro Gurnicki

Na pewno mówiłam coś bardzo ważnego… 😉
Zdjęcie Dmytro Gurnicki
Zdjęcie Dmytro Gurnicki
Yuka Ebihara, Paweł Koncewoj, zdjęcie Dmytro Gurnicki
Paweł Koncewoj, zdjęcie Dmytro Gurnicki

Zdjęcie Dmytro Gurnicki
Zdjecie Dmytro Gurnicki

Prawie cała ekipa REM 🙂
Od lewej Zofia Rudnicka, Polski Balet Narodowy, Marcin Bosak, Izabela Bek, Marta Radwan, Piotr Hull, Maja Adamiak; zdjęcie Dmytro Gurnicki

Dziękuję Dmytro Gurnicki za możliwość udostępnienia wyjątkowych zdjęć!

Jeszcze raz gratuluję Piotrze! Było wspaniale 🙂


PS. Cały czas oczekuję z niecierpliwością zdjęć wykonanych przez Darian Volkovą, jestem ich bardzo ciekawa!


SIMPLE.DANCER

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *