mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

Początek sezonu i nowości od Estée Lauder

Zapewne zauważyliście na blogu zmiany. Punktem wyjścia do ich realizacji była zmiana adresu strony, jest ona teraz krótsza i bez zbędnych dodatków. O to właśnie chodziło! Cały design strony dostosowany jest do Waszych potrzeb, abyście mogli się po niej poruszać z łatwością i swobodą. Udało mi się nawet podpiąć wszystkie wpisy pod odpowiednie kategorie! Mam nadzieję, że ulepszenia Wam się podobają i tym chętniej będziecie do mnie wracać!

Powrót do pracy po wakacjach to zawsze wyzwanie. W tym roku jest ono o tyle wyjątkowe, że od pierwszego dnia pracy do pierwszego spektaklu mieliśmy zaledwie 20 dni roboczych! Obecnie zostało nam ich 7…  Na scenę przed publicznością wychodzimy już 15 września w spektaklu Jezioro łabędzie. Pisałam Wam o trudnościach tego przedstawienia tutaj. Biorąc pod uwagę wysiłek, który będzie nam towarzyszył oraz długie wakacje, to dla naszych organizmów przetrwanie tego spektaklu będzie nie lada zadaniem! Ale kto, jak nie my, da radę? 🙂 We wrześniu łącznie mamy 6 przedstawień, w październiku kolejne oraz równolegle przygotowania do listopadowej premiery… ale o tym napiszę Wam innym razem!

Jednym z trudniejszych zadań, które czekają na nas w pracy po wakacjach, to powrót do tańczenia w pointach. Być może pamiętacie jak opisywałam przed premierą Jeziora jak mocno bolą mnie palce i stopy w ogóle.  Dlatego na czas wakacji powiedziałam pointom nie 🙂 po 6 tygodniach przerwy stopy miały czas się zregenerować i obecnie nie dokuczają mi ani otarcia, ani odciski. I oby tak zostało!

<<ENGLISH VERSION BELOW THAT PHOTO>>

There are few changes I decided to do to make my site look better and to be easier for you to use it. Main change is the address- I made it shorter so it is easier to be memorised.

Few weeks ago Polish National Ballet has started new artistic season. It is always hard to get back to work after quite long holidays but I’ve alreadt gotten used to it. Back in May we had the big premiere of new production of Swan Lake by our artistic director, Krzysztof Pastor. During all the preparations I’d had terrible problems with my feet and toe-nails so I gave up pointeshoes for all 6 weeks of my summer holidays! It is always a challenge to get back to all the exercices on pointes but now I am fully ready to dance in pointeshoes again, even for few hours every day 🙂

Moreover, during holidays I received two small packages from Estee Lauder Poland. All the cosmetics I got I will use soon for my stage make-up! Can’t wait to try all of them, especially lipsticks from Pure Color Love collection.

W trakcie wakacji dwukrotnie odwiedził mnie kurier dostarczając mi upominki od marki Estée Lauder.  Zawartość pakunków będzie mi towarzyszyć podczas nakładania makijażu przed spektaklem już w przyszłym tygodniu!

Kosmetyki do podstawowego makijażu z rodziny Double Wear: rozświetlacz z gąbeczką do łatwej aplikacji Double Wear Highlighting Cushion Stick, delikatny podkład w kompakcie Double Wear Cushion BB All Day Wear Liquid Compact SPF50 a także Double Wear Radiant Bronze Cushion Stick, idealnie nadający się do konturowania twarzy.

Dzięki Double Wear Highlighting Cushion Stick, który łączy zalety formuły rozświetlającej w płynie oraz aplikatora, rozświetlisz swoją twarz i dzięki rozproszeniu światła zapewnisz swoim rysom miękkość, łatwiej niż kiedykolwiek do tej pory. Jedno pociągnięcie aplikatora wystarczy, by Twoja skóra uległa prawdziwej przemianie i rozpromieniła się naturalnym blaskiem dokładnie tam, gdzie tego chcesz.  Idealny do konturowania Double Wear Radiant Bronze Cushion Stick zapewnia skórze prawdziwą przemianą nadając jej  naturalny blask dokładnie tam, gdzie tego chcesz.

Cztery kolory szminek z nowej kolekcji Pure Color Love. W całym zestawie dostępnych jest 30 kolorów o czterech wykończeniach- ultra matowe, połyskująco perłowe, chłodno chromowe, wyraziście kremowe.  Będą idealne do makijażu scenicznego, w którym ważną rolę pełnią wyraziste usta.

MIŁEGO DNIA!

SIMPLE.DANCER

5 odpowiedzi na “Początek sezonu i nowości od Estée Lauder”

  1. Nie wiem jak wcześniej wyglądał Twój blog, bo znalazłam go dopiero wczoraj, ale już jestem w nim zakochana.
    Wizualnie jest świetny *.* Taki przejrzysty i logiczny, cudowne zdjęcia i na dodatek tak przyjemnie się czyta Twoje posty. Uwielbiam ludzi, którzy piszą z taką pasją jak Ty 😀
    Pozdrawiam i na pewno wpadnę tu jeszcze nie raz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *