mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

LIFESTYLE MIX

Źródło www.pinterest.com
Dzisiejszy post to kompilacja różności, które napotkałam na swojej drodze w ciągu ostatniego tygodnia.. powrót do pracy po długiej przerwie to dla mnie zawsze stresujące przeżycie, tym razem spotęgowane o niepewność, czy uda mi się zmierzyć z Artefaktami, z którymi już we wtorek wychodzimy na scenę… ale udało się! Co prawda, nie tańczę wszystkich części, które zwykle miałam przyjemność wykonywać, ale na szczęście noga pozwoliła mi na wykonanie mojej ulubionej, czyli 9 points 🙂

Jak wiecie z mojej strony na Facebooku oraz konta na Instagramie, cały czas chodzę na rehabilitacje. Profilaktyczne wzmacnianie mięśni i w dalszym ciągu uelastycznianie kontuzjowanego ścięgna jest niezbędne do szybkiego powrotu do niezawodnej formy! Dodatkowo ćwiczę w pracy, w każdej wolnej chwili, jeśli tylko mam ku temu sposobność. 

Today’s post is a mix of what happened to me during past week… I came back to work after 3 weeks sick leave. It was really stressful experience, mailny because I wasn’t sure if I’d be able to dance Artifact Suite in our upcoming ballet evening Gems of 20th century. Luckily, my leg managed to do that! I’m not going to do all the parts I used to dance before in Artifacts, but still I am to dance my favourite one, 9 points 🙂 I am sooo happy!


As you know, mainly from my Instagram, I go for physiotherapy. I still need to practice on my damaged legiment. I do exercices also at work if only I have some spare time and possibility to do that.

ABS CHALLENGE cały czas aktualne!
My ABS CHALLENGE is still present!

W gotowości przed rehabilitacjami 🙂
Ready for physio 🙂

Ćwiczenia na równowagę nigdy mi się nie znudzą!
I will never get bored with balance exercices!

A po sobotniej próbie całości Artefaktów… nogi do sufitu!!
After Saturday’s full run of Artifact Suite… legs to the ceiling!!

Pamiętacie, jak pisałam na blogu, że Artifact Suite to jeden z najcięższych baletów, jakie kiedykolwiek tańczyłam? O ile nie najcięższy… 😛 W przerwach pomiędzy posiłkami staram się podjadać zdrowe, pełne witamin przekąski. Energię muszę nadrabiać na bieżąco. Poza koktajlami białkowymi funkcję wspomagacza pełni domowa granola pełna orzechów, owoców i miodu. Pamiętam, jak jeszcze w szkole, w IX klasie, moja nauczycielka mówiła mi żebym codziennie jadła dużo miodu, ponieważ pozytywnie wpływa na kondycję. Nie wiem ile w tym prawdy, za miodem za bardzo nie przepadam, ale w towarzystwie owoców, jogurtu i orzechów jestem w stanie go znieść 😉

Artifact Suite is one of the hardest ballet I have ever done. My stamina must be ready in 200%! That’s why in between my meals I try to eat healthy and energetic snacks. One of them is my homemade granola with fruits, nuts, yoghurt and honey 🙂

Nie da się nie zauważyć, że wiosna zbliża się wielkimi krokami… wychodząc rano z psem na spacer towarzyszą mi już ćwierkające ptaki i można zauważyć coraz więcej pąków na drzewach… nie byłabym sobą, oczywiście, gdyby wiosna nie zawitała i u mnie w mieszkaniu 😉 W tym roku stawiam na pastele!

Spring is coming! And it’s really welcome to my flat! This year it’s all about pastel colors 🙂

W czasie wolnym szukam inspiracji… zagraniczne magazyny i Pinterest to niekończące się źródło cudownych pomysłów… 😉

During my free time I search for some inspiration… bridal magazines and Pinterest are always a good idea 🙂


Dziś Dzień Kobiet! Macie jakieś specjalne plany na ten wyjątkowy dzień? 

Już w przyszłym tygodniu relacja z prób scenicznych i przygotowań do Pereł XX wieku
Ja już nie mogę się doczekać, a Wy?


Next week I will present you our preparations for the upcoming shows of Gems of the 20th century! I can’t wait, can you?
MIŁEGO DNIA!
HAVE A NICE DAY!
SIMPLE.DANCER

2 odpowiedzi na “LIFESTYLE MIX”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *