mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

KAMPANIA NA RZECZ WALKI Z RAKIEM PIERSI

Mama, babcia, siostra, najlepsza przyjaciółka, paczka koleżanek bez których nie wyobrażasz sobie życia… w naszym życiu jest mnóstwo kobiet, bez których nasze dni byłyby zupełnie inne, a być może nawet nasze życiowe wybory różniły się gdyby nie wielogodzinne rozmowy z przyjaciółką. Dlatego tak ważne jest, abyśmy wspierały się wzajemnie i nie zapominały, że w życiu najważniejsze jest zdrowie.
W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z rakiem, a październik w ogóle uznawany jest za światowy miesiąc walki z rakiem.

Polski oddział The Estée Lauder Companies jak co roku realizuje Kampanię na Rzecz Walki  z Rakiem Piersi. Kampania ma wymiar edukacyjny i finansowy, dzięki którym podnosimy  świadomość o raku piersi oraz zbieramy fundusze na naukowe badania medyczne. Dzięki wsparciu Partnerów i poczuciu, że misja szerzenia świadomości o raku piersi, zainicjowana przez Evelyn Lauder powinna dotrzeć do jak najszerszego grona osób, Kampania na rzecz Walki z Rakiem Piersi co roku rośnie i ma coraz większy zasięg. Do grona Partnerów włączają się firmy i instytucje z różnych branż.

W Polsce w 2017 roku siedem marek kosmetycznych Estée Lauder Companies wspiera naszą misję uwolnienia świata od raka piersi i zbiera fundusze na rzecz badań nad rakiem piersi u kobiet z mutacją
w genie BRCA1, prowadzonych w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Te marki to: Bobbi Brown, Bumble and Bumble, Estée Lauder, La Mer, Origins, Smashbox.

Jestem szczęśliwa, że zostałam zaproszona przez markę Estée Lauder do udziału w tej wyjątkowej kampanii!!

MIŁEGO DNIA!

SIMPLE.DANCER

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *