mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

Ciepło, cieplej, najcieplej. Zimowa kolekcja marki Bloch

Remont daje się we znaki. Tak bym chciała, aby wszystko zakończyło się na spokojnie przed świętami Bożego Narodzenia… Staram się być dobrej myśli, a jednocześnie wiele rzeczy mnie dołuje 🙁 mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu będę mogła Wam pokazać nadające się do pokazania efekty pracy naszych fachowców 😉 Tymczasem… zima idzie, a nam musi być ciepło, cieplej, najcieplej!

Po raz kolejny przekonałam się, że typowo baletowe ocieplacze doskonale sprawdzą przy jesiennych, a nawet zimowych temperaturach.

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić przegląd nowości na sezon zimowy od australijskiej marki Bloch. Celem mojej ostatniej wizyty w sklepie było znalezienie legginsów-ocieplaczy, które będą mogły zastąpić z powodzeniem nawet spodnie na zimowe spacery z Moodym po lesie. Udało się! Czarne długie legginsy, z dodatkowym materiałem na wysokości talii pojechały ze mną do domu!

Dlaczego materiał podciagamy aż na talię skoro de facto wcale nie są to legginsy dla kobiet w ciąży? Warstwy, warstwy, warstwy. Tancerze kochają zwijać, odwijać i podwijać każdy element garderoby 😉 ponadto- gdy materiał naciagniemy na talię dodatkowo będzie ogrzewał lędźwie, a te często bardzo bolą i potrzebują dodatkowego wsparcia w postaci „ogrzewania”.

Inne ocieplacze, które widziałam w sklepie to getry na łydki oraz getry od kostek do połowy uda. Jeden i drugi model zawsze niezwykle popularny wśród tancerzy.Jeśli jesteście w trakcie poszukiwań prezentów dla Waszych (i nie tylko Waszych) małych baletnic poznajcie Gretę, Zytę i Jadzię 😀 tak pieszczotliwie nazwałam te laleczki-baletnice, które możecie znaleźć w sklepie Blocha! Potrafią nawet zrobić szpagat 😉MIŁEGO DNIA!
SIMPLE.DANCER

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *