mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

Black is always a good idea!

 

Black is always a good idea- też tak uważacie? Czy jednak dla Was elegancka czerń zarezerwowana jest jedynie na specjalne okazje? Ja często wybieram czarne elementy garderoby, ponieważ dobrze się czuję w tym kolorze.  Poza tym wychodzę z założenia, że czerń zawsze się obroni, ponieważ chcąc nie chcąc po prostu do wszystkiego pasuje.

Dziś postanowiłam Wam pokazać w jaki niebanalny sposób możecie wykorzystać czarny kostium baletowy. Ten, który wybrałam posiada eleganckie koronkowe rękawy z pięknie wyciętym dekoltem na plecach (zdecydowanie na pierwszym miejscu w rankingu kostiumów baletowych są dla mnie te z odkrytymi plecami). Zestawiłam go z czarnymi, lejącymi spodniami w kant. Ich długość specjalnie dobrałam do wyższych obcasów, w ten sposób znacznie wydłużają nogi i lepiej się prezentują. Klasyczne szpilki i kopertówka i mamy gotowy zestaw na wyjście do teatru (no ba!) albo na kolację z ukochanym. Ale dla mnie czarny kostium baletowy to przecież między innymi część outfitu na salę. Tym razem salę przeniosłam w plener!

<<ENGLISH VERSION BELOW THAT PHOTO>>

I think it was Coco Chanel who boosted a trend for black clothes among women. It was no longer reserved only for certain occasions since her first collections came out. What about you? Do you wear black in your daily outfits or you claim it is just for special evenings? As far I am concerned I like black clothing in my casual wardrobe, I just feel comfortable in that colour. In this post I would like to show you how to dress up with black ballet leotard! I simply combined it with long, wide black trousers and highheels. It’s a perfect match for an evening with your date or a night out with your girlfriends 🙂 what do you think?

Kostium, paczka ćwiczebna, pointy BLOCH

Długie spodnie BERSHKA; Buty Loft37; Torebka ZARA

MIŁEGO DNIA!

8 odpowiedzi na “Black is always a good idea!”

    1. Zdecydowanie! Faktycznie, jak teraz przypomnę sobie nasz zespół orkiestry to widuję panie w długich, eleganckich i szerszych spodniach 😀

  1. Bardzo ladny ubior – szykowny i z pazurem:) Ale Pani ma tak piekna sylwetke, ze cokolwiek zalozy, wyglada to swietnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *