mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

Baletowa moda #2

Miałyśmy ostatnio dłuższą przerwę między próbami, a że pogoda nas nie rozpieszcza postanowiłam wykorzystać ten czas na zdjęcia, aby pokazać Wam dla przykładu jak ubieramy się na próby, podczas których musimy mieć na sobie paczki ćwiczebne (np. do Śnieżynek w Dziadku do orzechów). O pomoc poprosiłam Agatkę i ją również namówiłam, aby założyła swoją paczkę. Będą dwa charaktery- biały i czarny łabędź 😉 a że chwilę wcześniej mieliśmy próbę w miejscu, do którego możemy się dostać tylko przez piękne korytarze teatru, stwierdziłam, że posłużą nam one za scenerię. 
Few days ago, we had quite a long break in between rehearsals. As the weather wasn’t really nice, I decided for some photoshooting. In the photos I show you the way I usually dress for rehearsals in which we need to wear tutus. Agata lend her her hand also 😉 There are two ideas: white and black swan… Enjoy!
Tak, jak lubię najbardziej: coś luźnego narzuconego na kostium (niemniej na próbach zdejmuję takie wierzchnie okrycie, pedagog musi wszystko dokładnie widzieć)
The way I like it the most: something loose over my leotards!
Agata w czerni 
Agata in black 

I kilka zestawów w stylu „na śpiocha”, czyli wtedy, kiedy przed 10 rano, w taką deszczową pogodę jak dziś, ciężko jest zdecydować się na cokolwiek ze stosu kostiumów, rajstop, ocieplaczy,
 bluz czy swetrów 🙂
And few sets in 'I just wanna sleep’ kind of style… we dress that way especially when the weather is really bad and it’s just too hard to pick anything from the pile of leotards, warmers, legwarmers, blouses and sweaters… 🙂
Agatka dumnie prezentuje 'kombinezon hydraulika’ 😉 
Agatka is proudly presenting 'the plumber suit’ 🙂
 My z Darią jesteśmy na tak, a Wy?
Me and Daria say YES, do you? 

ŻYCZĘ WAM UDANEGO WEEKENDU! 
HAVE A GREAT WEEKEND!
SIMPLE.DANCER

Jedna odpowiedź do “Baletowa moda #2”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *