mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

ADOPTUJ WARSZAWIAKA 2016!!

Akcja organizowana przez schronisko dla zwierząt Na Paluchu w Warszawie cieszy się dużą popularnością! Podczas pierwszej edycji tego wydarzenia w 2015 roku nowy dom znalazło 100 piesków 🙂

W kwietniu napisała do mnie Asia, wolontariuszka ze Schroniska na Paluchu z zapytaniem, czy byłabym zainteresowana sesją zdjęciową z pieskami ze schroniska. Adoptuj Warszawiaka jest to akcja mająca na celu promocję psów w charakterystycznych miejscach Warszawy oraz podczas wydarzeń kulturalnych. W tym roku wolontariusze organizują różne sesje zdjęciowe, np. ze znanymi osobami, w kawiarniach, w kinach czy w teatrze. Serię tę nazwano VIPsiaki. Asia napisała mi o swoim pomyśle zdjęć w teatrze z tancerką baletową i pieskami. Zgodziłam się bez wahania, szczególnie, że o samym Schronisku słyszałam wiele. Moja teściowa często tam jeździła, a jej koleżanki w dalszym ciągu opiekują się pieskami. W dodatku, moja teściowa rok temu adoptowała śliczną suczkę, Westa, właśnie ze Schroniska na Paluchu 🙂 Bella doskonale dogaduje się z naszym Moodym, gdy się spotykają. Sesja na scenie Teatru Narodowego przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Pieski cierpliwie pozowały do zdjęć, okazywały wiele wdzięczności i zainteresowania, jestem pewna, że wycieczka do teatru bardzo im się podobała! Szczególnie do gustu przypadł mi Hektorek, to właśnie nim opiekowała się Asia, która ze mną korespondowała.

Szczegóły akcji znajdziecie na stronie Schroniska oraz na jego fanpage’u na Facebooku! Wszystkie pieski szukają domu, niektóre są już staruszkami, domowe ognisko na pewno umiliłoby im ich ostatnie chwile. Jeżeli sami nie macie możliwości adopcji pieska, udostępniajcie ten post oraz wpisy ze strony Schroniska, może wśród Waszych znajomych ktoś będzie mógł przygarnąć uroczego psiaka! Ich los jest w naszych rękach!

Z Hektorkiem 🙂
Zdjęcia Wiktor Franko


MIŁEGO DNIA!

SIMPLE.DANCER

2 odpowiedzi na “ADOPTUJ WARSZAWIAKA 2016!!”

  1. Dzień dobry 🙂 Niedawno natknąłam się na Pani bloga,baletem interesuję sie od 7 roku życia,jednak nie miałam możliwości rozpoczęcia lekcji. Teraz mam 17 lat i pasja pozostała nadal,tym razem jestem bardziej zdeterminowana i w końcu mogłabym zająć się tym na poważniej. Czy istnieje jakaś szansa,ze rozpoczynając w tym wieku stanę się kiedyś profesjonalistką i będę mogła wiązać z tym swoją przyszłość? Niestety nie miałam styczności z żadnym innym rodzajem tańca ani gimnastyka. Przepraszam za pytanie nie na temat:)

    1. Witaj 🙂 po pierwsze, nigdy nie jest za późno na rozwijanie swoich pasji! Jeżeli masz możliwość uczęszczania na lekcje baletu dla starszej młodzieży, albo nawet dla dorosłych, to dlaczego by nie spróbować?? W dodatku, np. w Warszawie działa malutki zespół baletowy dla amatorów, dorosłych, którzy kochają balet i bardzo ciężko trenują, aby doskonalić swoje umiejętności! Wystawiają nawet spektakle baletowe 🙂 Warto zainteresować się zajęciami z baletu w Twojej miejscowości. Bardzo wiele zależy od pedagoga oraz od Twoich predyspozycji, ale nigdy nie mów nigdy 😉 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *