mostbet

bittorrent

Где поесть в Калининграде

посуточно калининград

снять квартиру посуточно калининград

bittorrent download

5 minut przed podniesieniem kurtyny :)

W ostatnim poście pokazałam Wam zdjęcia po zakończonym spektaklu oraz takie, które robimy sobie w garderobie (kilk) Dziś pora na to, abyście zobaczyli jak to wygląda przed rozpoczęciem się przedstawienia!

Na zdjęciu z Łukaszem Tużnikiem. Jeśli widzieliście ostatni mój post, zapewne zobaczyliście zdjęcie z Don Kichotem- tak, Łukasz wymienia się w roli błędnego rycerza z naszym kolegą z zespołu, Michałem Chróścielewskim. Gdy nie trzyma kopii wciela się w postać jednego z torreadorów 🙂

Przed jednym ze spektakli omawialiśmy z Łukaszem kwestie związane z nadchodzącymi, kolejnymi już, Warsztatami Choreograficznymi- Kreacje 9. W tym roku Łukasz znów podjął się stworzenia miniatury choreograficznej, a ja biorę w niej udział oraz udzielam mu porad związanych z kostiumami pasującymi do jego koncepcji.

Jak widzicie, woda Id’eau towarzyszy mi także przed spektaklem 🙂

Zdjęcia Tomasz Fabiański
W tle możecie zobaczyć tancerzy rozgrzewających się przed wyjściem na scenę.

Dziś pierwszy spektakl Wilhelma Tella! Jestem bardzo podekscytowana i bardzo zestresowana! Wszystko musi być idealnie równo, a choreografia należy do całkiem skomplikowanych 😉

MIŁEGO DNIA!

SIMPLE.DANCER

9 odpowiedzi na “5 minut przed podniesieniem kurtyny :)”

  1. Jakie piękne kostiumy i scenografia ! Natychmiast mam ochotę kupić bilety i obejrzeć na żywo całe przedstawienie. Gratuluję bloga, świetnie się czyta baletowe historie pisane z Twojego punktu widzenia.

  2. Wczoraj widziałyśmy z mamą ten spektakl i byłyśmy pod wrażeniem choreografii tancerzy, scenografii oddającej klimaty hiszpańskie oraz muzyki ktora pięknie komponowała sie ze wszystkim. Sztuka warta polecenia, po prostu cudo! ☺ P.S widzialam Cie pięknie tańczącą na scenie ☺ Pozdrawiam, Gosia.

  3. Podoba mi się, również wystrój sceny.Trzeba mieć odwagę żeby wejść na scenę i zatańczyć przed setkami ludzi .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *